ZASADY PUNKTACJI:

Klubowe  IKO                         1 miejsce – 3 pkt, 2 miejsce – 2 pkt, 3 miejsce – 1 pkt

MP, PP, MM                            1 miejsce – 4 pkt, 2 miejsce – 3 pkt, 3 miejsce – 2 pkt

ME, PE                                      1 miejsce – 5 pkt, 2 miejsce – 4 pkt, 3 miejsce – 3 pkt

MŚ, Ogólnoświatowe          1 miejsce – 6 pkt, 2 miejsce – 5 pkt, 3 miejsce – 4 pkt

 

KUMITE SENIORZY +35 lat

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.SyczewskiegoCacko Dariusz1976Seniorzy +354
1.SyczewskiegoCzołpiński  Andrzej1967Seniorzy +354
2.Św. JerzegoCymmerman Dariusz1974Seniorzy +353
3.SyczewskiegoDąbrowski Wojciech1968Seniorzy +351

KUMITE SENIORKI +35 lat

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.SyczewskiegoGabrel Joanna1978Seniorki +352

KUMITE SENIORZY

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.SyczewskiegoHaritonchik Denis1990Seniorzy3

KUMITE SENIORKI

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.Św. JerzegoZajko Magdalena1985Seniorki6

KUMITE JUNIORZY

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.Św. JerzegoCymmerman Bruno2003Juniorzy11

KUMITE JUNIORKI

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.SyczewskiegoKoc Julia2002Juniorki11
2.NarewskaChocian Urszula2002Juniorki1

KUMITE JUNIORZY MŁODSI

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.Św. JerzegoPopowski Sebastian2004Juniorzy Młodsi5

KUMITE JUNIORKI MŁODSZE

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.Św. JerzegoKozłowska Katarzyna2004Juniorki Młodsze9
1.Św. JerzegoPawilcz Rozalia2004Juniorki Młodsze9
2.Św. JerzegoRadawiec Weronika2004Juniorki Młodsze3

KUMITE MŁODZICY

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.SyczewskiegoMałyszko Szymon2006Młodzik14
2.SyczewskiegoAleksiejczyk Kacper2007Młodzik7
3.Św. JerzegoSkorupski Mateusz2007Młodzik1

KUMITE MŁODZICZKI

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.Św. JerzegoŁuka Martyna2006Młodziczki33
2.SyczewskiegoKoc Natalia2006Młodziczki10
3.Św. JerzegoPonurko Aleksandra2006Młodziczki7
4.Św. JerzegoŁupińska Alicja2007Młodziczki5
4.SyczewskiegoHryszko Ada2007Młodziczki5
5.Św. JerzegoSzysz Michalina2007Młodziczki4
6.SyczewskiegoGabrel Natalia2007Młodziczki3
7.Św. JerzegoKucińska Julia2007Młodziczki1

KUMITE KADECI

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.SyczewskiegoGabrel Adam2009Kadeci8
2.KolejowaGrzybko Mateusz2008Kadeci6
3.Św. JerzegoRusel Krzysztof2008Kadeci4
4.SyczewskiegoHajdukiewicz Patryk2009Kadeci3
4.Św. JerzegoOlszewski Igor2009Kadeci3
5.SyczewskiegoOlędzki Bartosz2008Kadeci2
6.KolejowaGołub Grzegorz2008Kadeci1
6.Św. JerzegoOlszewski Wojciech2009Kadeci1
6.SyczewskiegoSeligmann Jakub2008Kadeci1
6.Św. JerzegoWiciński Kacper2008Kadeci1

KUMITE KADETKI

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.SyczewskiegoKoc Wiktoria2009Kadetki12
1.Św. JerzegoZajko Aleksandra2008Kadetki12
2.Św. JerzegoKucińska Maja2008Kadetki2
3.SyczewskiegoKuprel Amelia2008Kadetki1
3.Św. JerzegoSarosiek Urszula2009Kadetki1
3.SyczewskiegoSzelkowska Michalina2009Kadetki1

KUMITE DZIECI CHŁOPCY

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.Św. JerzegoZajko Dawid2011Dzieci Chłopcy20
2.Św. JerzegoReszuta Michał2010Dzieci Chłopcy7
3.Św. JerzegoKwasiborski Hubert2010Dzieci Chłopcy6
3.SyczewskiegoSiegień Ksawery2010Dzieci Chłopcy6
4.Św. JerzegoMłynarczyk Adrian2010Dzieci Chłopcy2
5.MickiewiczaBielawski Piotr2010Dzieci Chłopcy1
5.Św. JerzegoPawilcz Iwo2011Dzieci Chłopcy1

KUMITE DZIECI DZIEWCZYNKI

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.Św. JerzegoŁuka Marlena2010Dzieci Dziewczynki32

KUMITE DZIECI MŁODSZE CHŁOPCY

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.SyczewskiegoHajdukiewicz Hubert2012Dzieci Mł. Chłopcy3
2.Św. JerzegoŁępicki Franek2013Dzieci Mł. Chłopcy1
2.SyczewskiegoSeligmann Dominik2012Dzieci Mł. Chłopcy1

KUMITE DZIECI MŁODSZE DZIEWCZYNKI

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.Św. JerzegoŁuźniak Oliwia2012Dzieci Mł. Dziewczynki7

KATA PUNKTACJA OGÓLNA

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.Św. JerzegoZajko Aleksandra2008Kadetki30
2.SyczewskiegoMałyszko Szymon2006Młodzik22
3.Św. JerzegoKozłowska Katarzyna2004Juniorki Młodsze18
4.Św. JerzegoŁuka Marlena2010Dzieci Dziewczynki16
5.Św. JerzegoZajko Dawid2011Dzieci Chłopcy10
6.Św. JerzegoCymmerman Bruno2003Juniorzy5
7.SyczewskiegoKoc Natalia2006Młodziczki1
7.Św. JerzegoŁuka Martyna2006Młodziczki1