6 styczniaKagami BirakiLublin
18 – 20 styczniaBlack Belt CongressSiemianowice Śląskie
26 styczniaWagowe Mistrzostwa USA w Karate KyokushinLos Angeles
23 lutegoV Międzynarodowy Turniej KK o Puchar Burmistrza ZambrowaZambrów
1 – 3 marcaIKO Fighters CampCOS Zakopane
9 marcaMM Zachodniego PZKResko
10 marcaMM Wschodniego PZKRadzymin
16 marcaMM Śląskiego PZKGliwice
16 marcaMiędzynarodowy Turniej IKO  o Puchar Wójta Gminy ChodelChodel
17 marcaMM Dolnośląskiego i MMM PZK Wołów
23 marcaOgólnopolski Turniej Karate KyokushinKąkolewnica
30 marcaMiędzynarodowy Turniej IKO – Mazovia CupPiaseczno
31 marcaMM Południowego PZKLeżajsk
6 kwietniaMiędzynarodowy TurniejMińsk / Białoruś
6 kwietniaIKO Przełęcz CupDukla
6 kwietniaWojewódzki turniejBiałka
6 kwietniaMemoriał Mas. Oyama (turniej)Dzierżoniów
13 kwietniaOtwarte Mistrzostwa Wielkopolski IKOPniewy
6 kwietniaMemoriał Mas. Oyama (turniej)Dzierżoniów
13 kwietniaMW Lubelskiego, Puchar Wójta Gminy ŁabunieŁabunie
20 – 21 kwietniaMŚ wagoweTokio
26 – 28 kwietniaVI Polesie Camp (seminarium)Wola Uhruska
27 kwietniaMP wagowe seniorów PZKLipno
30.04 – 3.05Zgrupowanie kadryCOS Zakopane
4 majaMP Akademickie PZKKraków
18 – 19 majaWagowe Mistrzostwa Europy Wrocław
25 majaIII Ogólnopolski Turniej o Puchar Białego NiedźwiedziaChełm
25 majaIV Puchar Śląska Dzieci i Młodzieży Kyokushin IKORuda Śląska
1 czerwcaIV Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKOBiałystok
8 czerwcaPuchar Metropolii Śląsko–Dąbrowskiej Dzieci i Młodzieży KKKatowice
9 czerwcaBieg Kwitnącej WiśniZalew Zemborzycki
22 czerwcaMistrzostwa AmerykNowy Jork/USA
15 – 18 sierpniaIKO Poland Summer CampLublin
25 – 30 sierpniaEntry CampBardo
22 – 29 wrześniaKurs instruktora Karate PZKLublin
28 wrześniaIV IKO Upper Silesia CupSiemianowice Śląskie
28 wrześniaMiędzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO Podlasie Cup 2019
Białystok
4 -5 październikaSeminarium IKODzierżoniów
8 październikaOgólnopolski Turniej o Puchar  Wójta Gminy ZamośćPłoskie
12 październikaMP Open i MP JMłSzczecin
26 październikaIKO Mazury CUPOstróda
9 listopadaIII Ogólnopolski Turniej z Okazji Dnia NiepodległościZambrów
16 listopadaMP Juniorów i Młodzieżowców PZKMiejsce niepotwierdzone
23 listopadaIKO Olsztyn CupOlsztyn
22 – 24 listopadaMistrzostwa Świata OpenTokio
25 – 26 listopadaMItsumine CampMitsumine
26 – 29 listopadaIntensive CourseDaikanyama Dojo/Tokio
2 grudniaIV IKO Gwarek Cup IKOLibiąż
2 grudniaOgólnopolski Turniej MikołajkowyŁabuńki
7 – 8 grudniaMistrzostwa Europy Open i Puchar EuropyMińsk / Białoruś
14 grudniaPP seniorów i Juniorów PZKWłocławek
14 – 20 grudniaKurs Trenera klasy II  PZKJabłonna
18 – 20 grudniaKurs Sędziów PZKJabłonna