Kalendarz imprez Kyokushin 2019 IKO i PZK

 

6 styczniaKagami Biraki Lublin
18 – 20 styczniaBlack Belt CongressSiemianowice Śląskie
26 stycznia Wagowe Mistrzostwa USA w Karate KyokushinLos Angeles
2 lutegoOgólnopolski Turniej Karate Kyokushin Kąkolewnica
23 lutegoV Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza ZambrowaZambrów
1 – 3 marca IKO Fighters Camp COS Zakopane
9 marcaMM Zachodniego PZKResko
10 marca MM Wschodniego PZKRadzymin
16 marcaMM Śląskiego PZKGliwice
17 marcaMiędzynarodowy Turniej IKO o Puchar Wójta Gminy ChodelChodel
17 marca MM Dolnośląskiego i MMM PZKWołów
23 marca MM Południowego PZKLeżajsk
30 marcaMiędzynarodowy Turniej IKO – Mazovia Cup Piaseczno
6 kwietniaMiędzynarodowy Turniej Mińsk / Białoruś
6 kwietniaIKO Przełęcz CupDukla
13 kwietniaOtwarte Mistrzostwa Wielkopolski IKOPniewy
13 kwietnia Memoriał Mas. Oyama (turniej)Dzierżoniów
20 – 21 kwietnia MŚ wagowe Tokio
26 – 28 kwietniaVI Polesie Camp (seminarium)Wola Uhruska
27 kwietnia MP wagowe seniorów PZKLipno
30.04 – 3.05 Zgrupowanie kadry COS Zakopane
4 majaMP Akademickie PZKKraków
25 majaIII Ogólnopolski Turniej o Puchar Białego NiedźwiedziaChełm
25 majaIV Puchar Śląska Dzieci i Młodzieży Kyokushin IKORuda Śląska
1 czerwcaIV Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKOBiałystok
9 czerwca Bieg Kwitnącej Wiśni Zalew Zemborzycki
18 – 19 majaWagowe Mistrzostwa Europy Wrocław
8 czerwca Puchar Metropolii Śląsko – Dąbrowskiej Dzieci

i Młodzieży Karate Kyokushin

Katowice
22 czerwcaMistrzostwa AmerykNowy Jork/USA
15 – 18 sierpnia IKO Poland Summer CampLublin
25 – 30 sierpniaEntry CampBardo
22 wrześniaIV IKO Upper Silesia CupSiemianowice Śląskie
22 – 29 wrześniaKurs instruktorów PZKLublin
28 wrześniaMiędzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKOPodlasie CupBiałystok
12 październikaMP Open i MP JMłSzczecin
26 październikaIKO Mazury CUPOstróda
data nie potwierdzonaSeminarium IKODzierżoniów
16 listopadaMP Juniorów i Młodzieżowców PZKSkarżysko Kamienna
22 – 24 listopadaMistrzostwa Świata Open Tokio
25 – 26 listopadaMItsumine CampMitsumine
26 – 29 listopadaIntensive CourseDaikanyama Dojo/Tokio
2 grudniaIV IKO Gwarek Cup IKOLibiąż
7 – 8 grudniaMistrzostwa Europy Open i Puchar Europy Mińsk / Białoruś
12 grudniaPP seniorów i Juniorów PZKWłocławek
14 – 20 grudniaKurs Trenera klasy II PZKJabłonna
18 – 20 grudniaKurs Sędziów PZKJabłonna