zawoja

Zimowa Szkoła Karate Kyokushin & Narty – PORONIN 20.01 – 27.01 / 2019

Białostocki Klub Karate Kyokushin “KANKU” zaprasza na Obóz zimowy Karate Kyokushin & Narty – PORONIN 2018.

Obozy sportowe w górach to świeże powietrze, piękne widoki, mnóstwo ciekawych miejsc do odwiedzenia oraz atrakcji zapewniających przypływ adrenaliny, a także liczne, wymagające wysiłku wyzwania – czyż nie tak powinien wyglądać wypoczynek godny prawdziwego sportowca ? Poronin i okoliczne tereny bez wątpienia są wymarzonym miejscem na aktywny, pasjonujący i niezapomniany wypoczynek podczas uczestnictwa w obozach sportowych.

Na naszym obozie oprócz regularnych treningów karate kyokushin planujemy jeździć na nartach, gry i zabawy oraz mamy w planach 2 wycieczki. Przejazd autobusem jest wliczony w cenę obozu po za tym każdy uczestnik otrzymuje Gratisową Bluzę z wyszytym KANJI. Osu.

Plan obozu:

WYJAZD Niedziela 20.01 godz. 4.00 – DOJO Św. Jerzego 22

(Autokar firmy IBATUR – przejazd wliczony w cenę obozu)

 • Niedziela 20.01 – przyjazd, zakwaterowanie, zebranie organizacyjne, podział na grupy, 1 TRENING OGÓLNY
 • Poniedziałek – 21.01 – NARTY  „Wyciągi SUCHE” – 2 TRENINGI – GRY I ZABAWY – DYSKOTEKA
 • Wtorek 22.01 – wyjazd do Zakopanego WIELKA KROKIEW, KASPROWY WIERCH  i Białki Tatrzańskiej (TERMY BANIA) 1 TRENING
 • Środa 23.01 – NARTY  „Wyciągi SUCHE” – 2 TRENINGI – KINO-TEKA KARATEKA – ŚMIESZNY POKAZ MODY
 • Czwartek 24.01 – wyjazd do Zakopanego KRUPÓWKI, MUZEUM TATRZAŃSKIE, GUBAŁÓWKA i Białki Tatrzańskiej (TERMY BANIA), 1 TRENING
 • Piątek 25.01 – NARTY  „Wyciągi SUCHE” – 2 TRENINGI – GRY I ZABAWY – DYSKOTEKA
 • Sobota 26.01 – TURNIEJ KATA i KUMITE, EGZAMIN NA KYU, OGNISKO, SAYONARA
 • Niedziela 27.01 – wczesne śniadanie i wyjazd.

Plan posiłków:                                                             

 • Śniadanie – 8.00
 • Obiad – 13.00
 • Podwieczorek – 16.00
 • Kolacja – 18.00

POWRÓT – Niedziela 27.01 godz. 19.00 – DOJO Św. Jerzego 22

(Autokar firmy IBATUR – przejazd wliczony w cenę obozu)

Dom Wczasowy „ELŻBIETA” – Poronin

Ośrodek kolonijno – wczasowy ‘’Elżbieta” to doskonałe miejsce do spędzenia urlopu zarówno letniego jak i zimowego. Blisko stąd do Zakopanego – 6 km, Morskiego Oka -27 km,  w Pieniny, nad Jezioro Czorsztyńskie, do Niedzicy z dwoma zamkami, na Spływ Przełomem  Dunajca – 40 km, na Słowację – 17 km.
W odległości 1500 m znajduje się centrum wsi – kościół, poczta, apteka, centrum handlowe i gastronomiczne.
W pobliżu 500 – 800 m znajduje się również przystanek autobusowy, sklep spożywczy i karczma regionalna.

Wyciągi narciarskie i snowboardowe “SUCHE” – płatne dodatkowo dla osób które będą korzystać.

Zapraszamy wszystkich miłośników białego szaleństwa do naszej nowej Stacji Narciarskiej, położonej w uroczym zakątku Podhala.

https://www.skisuche.com/

 

Stacja Narciarska Suche to zróżnicowane trasy narciarskie, stoki o różnych stopniach trudności.

SUCHA GRAPA – Trasa Sucha Grapa to trasa o długości 650m biegnąca pod wyciągiem krzesełkowym. Szerokość trasy wynosi ok. 60m. Trasa ma ekspozycję północną i nazywana jest również Trasą Główną Stacji Narciarskiej Suche. Początek trasy znajduje się na wysokości 930m n.p.m. Koniec trasy to wysokość 787m n.p.m. Średnie nachylenie trasy 25%. Nachylenie minimalne 15%, nachylenie maksymalne 50%. Główny ruch narciarski odbywa się właśnie na tej trasie. Pozostałe trasy na różnej wysokości łączą się z Trasą Główną. Na trasie znajdują się cztery podpory wyciągu krzesełkowego.

ZIELONA MILA – to trasa o długości 350m. Trasa znajduje się po prawej stronie wyciągu krzesełkowego ( patrząc od dołu) i jest niewidoczna z poziomu dolnej stacji wyciągu krzesełkowego. Szerokość trasy 40m o średnim nachyleniu 25%. Ekspozycja trasy północna. Początek trasy znajduje się przy górnej stacji wyciągu krzesełkowego na wysokości 930m n.p.m. Na wysokości ok.800 m n.p.m. Trasa Zielona Mila łączy się z Trasą Główną przy podporze drugiej wyciągu krzesełkowego. Duża przestrzeń, na której znajduje się opisywana trasa, brak podpór infrastruktury wyciągu niosą wrażenie wolności, wielkiej narciarskiej radości dla wszystkich poruszających się tą trasą. Przy sprzyjającej pokrywie śnieżnej po prawej stronie trasy usytuowany jest SNOWPARK ze skoczniami o różnej skali trudności i certyfikowanymi przeszkodami.

RODZINNA – Trasa Rodzinna znajduje się po lewej stronie wyciągu krzesełkowego i Trasy Głównej. Początek trasy znajduje się na wysokości 927m n.p.m. a kończy się na wysokości 787 m n.p.m. Długość trasy wynosi 561 m o różnicy wzniesień 140m. Nazwę swoją trasa ta zawdzięcza 450m równemu odcinkowi o średnim nachyleniu ( Ok. 20%) i ekspozycji północnej będącego ważną częścią tej trasy. Trasę tę umiłowały sobie osoby o średnim stopniu zaawansowania, dzieci i dorośli. Po lewej stronie trasy rodzinnej usytuowany jest wyciąg orczykowy o długości 400 metrów, który jest dopełnieniem oferty tej trasy. Wbrew nazwie cała trasa Rodzinna posiada Certyfikat FIS upoważniający do rozgrywania zawodów rangi mistrzostw świata juniorów w slalomie.

SPORTOWA – Trasa Sportowa jest najdłuższą trasą naszej Stacji. Długość trasy wraz z odcinkiem dojazdowym wynosi prawie 1000m. Początek trasy rozpoczyna się na wysokości 930m n.p.m. na lewo zjazdu ze stacji górnej Kolei Krzesełkowej. Koniec trasy znajduje się na wysokości 787 m n.p.m.. Różnica wzniesień wynosi 143 m o średnim nachyleniu 25% i maksymalnym 50%. Nazwa trasy bardzo dobrze oddaje charakter opisywanej trasy. Na tej trasie rozgrywane są wszystkie zawody sportowe organizowane przez naszą Stację, wszystkie treningi oraz wszelkiego rodzaju eVenty.  Trasa ta posiada oddzielne wejście do wyciągu krzesełkowego, które pozwala na zupełne wyłączenie w/w trasy na wspomniane imprezy.

DYZIO –  Miejsce, o którym mowa trudno nazwać trasą narciarską. DYZIO to po prostu cudowne miejsce, gdzie duzi i mali mogą zacząć swoją przygodę z nartami. Nasza „ Ośla Łączka „ znajduje się na prawo od głównego budynku stacji. Na Dyziu dzieci i dorosłych do góry wywozi wygodna 60m Taśma oraz 100m orczyk. Stok ma 60m szerokości, 12% nachylenia. Ekspozycja południowa gwarantuje słoneczko i bardzo dobre warunki śniegowe do nauki Białego Szaleństwa. Z lewej strony Taśmy znajduje się specjalnie wygrodzone miejsce dla wszystkich, którzy chcą pozjeżdżać na saneczkach.

Do dyspozycji Państwa oddajemy nowoczesną, czteroosobową kolej krzesełkową firmy Doppelmayr o przepustowości 2200 osób/godz.

PARAMETRY WYCIĄGU:

 • Producent: Doppelmayr
 • Typ: 4-osobowe krzesełka z kanapą wydzieloną dla każdej z osób indywidualnie
 • Odległość od Stacji dolnej do stacji górnej: 640 m.
 • Różnica Poziomów: 137,00 m
 • Średnie nachylenie trasy: 15%
 • Prędkość jazdy: 2.60 m/s
 • Przepustowość (zdolność przewozowa) 2200 osób/godz

Podczas tegorocznego obozu karate kyokushin planujemy dwie całodniowe wycieczki autokarowe.

W dniu wycieczek śniadanie jest o 7.00, obiad jest zastąpiony prowiantem, a kolacja o godz. 19.00

 

 • Wycieczka nr.1 do Zakopanego na Skocznie Narciarskie i Kolej Linowa na Kasprowy Wierch oraz do Białki Tatrzańskiej do Term Bania.

 

Wielka Krokiew imienia Stanisława Marusarza to największa spośród zakopiańskich skoczni narciarskich o punkcie konstrukcyjnym K120. Położona na północnym stoku góry Krokiew u zbiegu ulic Bronisława Czecha i Józefa Piłsudskiego, jest jednym z najpiękniejszych obiektów tego typu. Swoją urodę zawdzięcza naturalnemu położeniu pośród tatrzańskich lasów.

 

Kolejka na Kasprowy Wierch to jedyna w Polsce wysokogórska kolej linowa. Droga na szczyt Kasprowego Wierchu liczy 4291,59 metrów, ale dzięki nam trwa zaledwie kilkanaście minut – wagoniki przewożą jednorazowo nawet 60 osób zimą, latem 32 osoby! Podróż ponad tatrzańskimi dolinami obfituje we wspaniałe widoki i dostarcza niezapomnianych wrażeń.

 

Kompleks Terma Bania tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 – 38°C. Woda wykorzystywana w Termie Bania pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej początkowa temperatura to 72°C. Do basenów trafia po oddaniu części energii cieplnej, zachowując przy tym cenne mikroelementy.

 

 • Wycieczka nr.2 do Zakopanego do Muzeum Tatrzańskiego na Krupówki i Gubałówkę oraz do Białki Tatrzańskiej do Term Bania.

 

Muzeum Tatrzańskie jest jednym z najstarszych muzeów regionalnych w Polsce. W 1888 roku grono przyjaciół i sympatyków dra Tytusa Chałubińskiego utworzyło Towarzystwo Muzeum Tatrzańskiego, które doprowadziło jeszcze w tym samym roku do otwarcia pierwszej ekspozycji.

 

Krupówki to jedno z tych miejsc w Zakopanem, które trzeba odwiedzić. Ten zamknięty dla ruchu samochodowego deptak biegnący przez środek miasta ma 1100 m długości. Większość mieszczących sie wzdłuż Krupówek budynków zajmują liczne restauracje i karczmy góralskie oraz sklepy z pamiątkami, jest tu również postój dla dorożek.

 

Plac pod Gubałówką stanowi przedłużenie Krupówek, prowadzi do niego nowo wybudowane przejście podziemne pod ulicą Kościeliską. Plac to przede wszystkim wielkie targowisko gdzie kupić można wszystko od kożuchów i butów po owoce i kwiaty, a przede wszytkom regionalne wyroby z drewna, owcze skóry oraz prawdziwe góralskie oscypki i bundz. Kierując się w stronę Gubałówki dojdziemy do budynku Polskich Kolei Liniowych skąd odjeżdża kolejka torowa-linowa na szczyt.

 

Już starożytni ukłuli maksymę sanitas per aquam, czyli zdrowie przez wodę. Stąd pochodzi popularny skrót SPA, często używany w sprzeczności z jego pierwotną ideą. Najlepszym przykładem filozofii sanitas per aquam są obiekty wykorzystujące moc wody czarpanej z głębi Ziemi – w tym Terma Bania. Woda w basenach Białczyńskiej Termy to woda mineralną, która dzięki energii Ziemi osiąga wysoką temperaturę, co czyni ją wodą termalną. Zawiera ona: siarczki, krzemionkę, potas, wapń, magnez i żelazo.

Dokumentu obozowe do pobrania wypełnienia i dostarczenia do dnia 18/01/2019

PROSZĘ DRUKOWAĆ DOKUMENTY W POZYCJI PIONOWEJ !!!

download

DOKUMENTY OBOZOWE BĘDĄ DOSTĘPNE DO POBRANIA OD 01.01.2019 r

Całkowita cena obozu wynosi – 980 zł (Transport autokar + Bluza z Kanji GRATIS!!!)

Tylko wpłata zaliczki gwarantuje rezerwację miejsca. Ilość miejsc jest ograniczona do 63 osób.

1 zaliczka 200 zł płatna do 02/11/2018

2 zaliczka 200 zł płatna do 07/12/2018

3 zaliczka 580 zł płatna do 11/01/2019

Płatności za obóz można dokonywać przelewem na konto klubu lub  gotówką w biurze klubu ul. Św. Jerzego 22 Białystok

W biurze klubu jest możliwość otrzymania faktury za obóz.

logo_pko-bp

Konto Klubu: PKO Bank Polski SA   81 1020 1332 0000 1402 1059 2881

Bluza na suwak z kapturem GRATIS dla wszystkich obozowiczów.

Przy rejestracji proszę podać rozmiar.

Lista zgłoszeń:

Lp.Nazwisko i imię
1. Cymmerman Dariusz
2. Cymmerman Magdalena
3. Cymmerman Bruno
4. Mucharzewski Jan
5. Kozlowska Katarzyna
6. Kozłowska Agnieszka
7. Górska Maria
8. Aleksiejczyk Kacper
9. Zajko Aleksandra
10. Zajko Dawid
11. Zajko Magdalena
12. Reszuta Gabriela
13. Reszuta Michał
14. Charmuszko Maciej
15. Puczko Michał
16. Puczko Irena
17. Ambrożko- Oniszczuk Wiktoria
18. Borkowska Zuzanna
19. Kuprewicz Krzysztof
20. Kuprewicz Karina
21. Wiśniewska Zuzanna
22. Murzyn Maciej
23. Abramowicz Damian
24. Abramowicz Marek
25. Latosińska Katarzyna
26. Latosiński Radosław
27. Czołpiński Andrzej
28. Rudzki Bartosz
29. Szutko Szymon
30. Cacko Feliks
31. Cacko Dariusz
32. Mazur Maciej
33. Żmojda Julian
34. Drozdowski Tomasz
35. Dąbrowski Paweł
36. Popowski Sebastian
37. Laskowska Antonina
38. Laskowska Dagna
39. Gołaszewski Szymon
40. Siegień Ksawery
41. Chomański Szymon
42. Mieleszko Maciej
43. Jary Julia
44. Jary Igor
45. Sienkiewicz Sebastian
46. Sieczejko Lena
47. Kucińska Maja
48. Kucińska Julia
49. Protassewicz Julia
50. Protassewicz Szymon
51. Adakimowicz Dominika
52. Czołpiński Marek
53. Czołpińska Katarzyna
54. Stępień Radosław
55. Stępień Dominika
56. Adamczuk Klaudia
57. Pawłuszewicz Grzegorz
58. Hintz Ingrid
59. Siwek Oliwier
60. Wiciński Patryk
61. Wiciński Kacper
62. Dunaj Stanisław