XVI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Karate Kyokushin.

31 października 2015 r w Hali Sportowej Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku odbyły się „XVI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Karate Kyokushin”. W zawodach wzięło udział 68 zawodników i zawodniczek z Augustowa, Białegostoku, Grajewa , Wasilkowa i Michałowa. Sędzią głównym turnieju był sensei Michał Puczko a organizatorem Białostocki Klub Karate Kyokushin „KANKU”

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY
„XVI Mistrzostw Województwa Podlaskiego Karate Kyokushin”
31.10.2015 r. Białystok

K U M I T E

I Dzieci (chłopcy) kat. – 30 kg
1. Rozz Shaanti – Białystok
2. Pawłowski Jakub – Augustów
3. Aleksiejczyk Kacper – Białystok
3. Zawadzki Szymon – Augustów

II Dzieci (chłopcy ) kat. + 30 kg
1. Służała Szymon – Augustów
2. Wyganowski Marcin– Augustów
3. Mikołajewski Hubert – Białystok
3. Więcław Aleksander – Białystok

III Dzieci ( dziewczynki ) kat. +30 kg
1. Salik Oliwia – Augustów
2. Łuka Martyna – Białystok
3. Sienkiewicz Weronika – Białystok
3. Gabrel Natalia – Białystok

IV Kadet Młodszy (chłopcy) kat. – 40 kg
1. Salik Olgierd – Augustów
2. Milanowski Szymon – Augustów
3. Kardyński Piotr – Białystok
3. Aleksiejuk Dawid – Białystok

V Kadet Młodszy ( chłopcy ) kat. + 40 kg
1. Warciński Piotr – Augustów
2. Faszczewski Dominik – Augustów
3. Rudzki Bartosz – Białystok

VI Kadetki Młodsze
1. Sturgulewska Martyna – Augustów
2. Łazewska Emilia – Wasilków
3. Kos Natalia – Białystok
3. Dzietczyk Klaudia – Wasilków

VII Kadeci
1. Pawłowski Patryk – Grajewo
2. Kulikowski Kacper – Grajewo
3. Ostrowski Rafał – Białystok
3. Pawłuszewicz Grzegorz – Białystok

VIII Kadetki kat. – 45 kg
1. Jurowczyk Ewelina – Wasilków
2. Nizio Wiktoria – Augustów
3. Prus Karolina – Białystok
IX Kadetki kat. + 45 kg
1. Półtorak Albertyna – Wasilków
2. Skowrońska Kornelia – Augustów
3. Koc Julia – Białystok

X Młodziczki
1. Węgrzynowicz Maria – Augustów
2. Czyżewska Ola – Augustów
3. Malinowska Natalia – Białystok
3 Kondracka Gabriela – Augustów

XI Młodzicy
1. Chodorowski Błażej – Augustów
2. Sidor Kamil – Grajewo
3. Chojecki Łukasz – Białystok
3 Tomkiewicz Jakub – Augustów

XII Juniorzy
1. Obrycki Jakub – Grajewo
2. Wiśniewski Bartosz – Grajewo
3. Woroszyło Kamil – Białystok

XIII Seniorzy kat. – 70 kg
1. Kropiwnicki Mateusz – Wasilków
2. Aleksiejczuk Piotr – Białystok
3. Czyżewski Bartosz – Grajewo

XIV Seniorzy + 70 kg
1. Konończuk Rafał – Białystok
2. Tumiel Łukasz – Białystok
3. Kiziewicz Grzegorz – Białystok

XV Oldboy kat. OPEN
1. Sochoń Bartosz Białystok
2. Hościło Bogusław – Białystok
3. Dąbrowski Wojciech – Białystok

K A T A

Dzieci :
1. Zawadzki Szymon – Augustów
2. Salik Oliwia– Augustów
3. Służała Szymon – Augustów

Kadeci Młodsi :
1. Salik Olgierd – Augustów
2. Warciński Piotr – Augustów
3. Sturgulews Martyna – Augustów

Kadeci :
1. Jurowczyk Ewelina – Wasilków
2. Nizio Wiktoria – Augustów
3. Półtorak Albertyna – Wasilków

Młodzicy :
1. Tomkiewicz Jakub – Augustów DRUŻYNOWO:
2. Węgrzynowicz Maria – Augustów 1. Augustów
3. Chodorowski Błażej – Augustów 2. Białystok
3. Wasilków
LICZBA ZAWODNIKÓW: 68
Sędzia główny: sensei Michał Puczko – 4 dan
Organizator: Białostocki Klub Karate Kyokushin „KANKU”

Brak komentarzy

Zostaw komentarz