XVII Mistrzostw Województwa Podlaskiego 29 Października 2016

W sobotę, 29 października 2016 roku, na hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie odbyły się XVII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Karate Kyokushin.
Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Karate Kyokushin rozegrane zostały w dwóch formułach: kata (układ technik) oraz kumite (walka) w kategoriach wiekowych dzieci, młodzieży i seniorów. Udział mistrzostwach wzięły kluby zrzeszone w Podlaskiem Okręgowym Związku Karate Kyokushin: z Białegostoku, Augustowa, Wasilkowa, Grajewa i Zambrowa. W imprezie udział wzięło niemal stu zawodników i zawodniczek, prezentując w czasie walk swoje umiejętności i wolę walki.
W czasie oficjalnego otwarcia obecny był Wicestarosta Powiatu Zambrowskiego Stanisław Rykaczewski.  W zawodach udział wzięło z Zambrowa 25 zawodników, którzy wystartowali w kategorii KATA i KUMITE.
Organizatorem imprezy sportowej był Zambrowski Klub Karate Kyokushin a współorganizatorem Starostwo Powiatowe w Zambrowie. Patronat nad imprezą obrał Starosta Powiatu Zambrowskiego Robert Rosiak.
Puchary i piątkowe dyplomy wręczyli  Starosta Powiatu Zambrowskiego Robert Rosiak, Wicestarosta Powiatu Zambrowskiego Stanisław Rykaczewski .
Zawodnicy z Zambrowa wypadli bardzo dobrze , tworząc mocną drużyną zajeli 1 miejsce , 2 Białystok KANKU , 3 Wasilków
Serdeczne podziękowania dla rodziców naszych walczenych karatów za pomoc organizacyjną w trakcie zawodów.

 

KATA 2007-2008
1. Zawadzki Szymon – Augustów
2. Służała Szymon – Augustów
3. Ostapowicz Michał  – Augustów
4. Olszewska Karolina – Zambrów
KATA 2005-2006
1. Salik Oliwia – Augustów
2. Milanowski Szymon – Augustów
3. Sasinowska Aleksandra – Zambrów
4. Predko Hubert – Zambrów
KATA 2003-2004
1. Salik Olgier – Augustów
2. Warciński Piotr – Augustów
3. Jarowczyk Ewelina – Wasilków
4. Kondracki Kacper – Zambrów
KATA 2001-2002
1. Tomkiewicz Jakub – Augustów
2. Chorodowski Wojewnik Błażej Jakub – Augustów
3. Półtorak Albertyna – Wasilków
KUMITE
2009 Chłopcy OPEN
1. Brzóska Błażej – Zambrów
2. Polak Filip – Zambrów
3. Wróblewski Kacper – Zambrów
Seniorzy mężczyźni OPEN
1. Kropiwnicki Mateusz – Wasilków
2. Ciborowski Przemysław – Wasilków
3. Kropiwnicki Bartosz – Wasilków
Dziewczęta – 28 kg
1. Olszewska Karolina – Zambrów
2. Stepczyńska Oliwia – Zambrów
3. Wojtecka Natalia – Wasilków
Dziewczęta + 28 kg
1. Kalisiewicz Kinga – Zambrów
2. Kuprel Amelia – KANKU
3. Gabirel Natalia – KANKU
3. Dziekońska Urszula – Wasilków
Chłopcy – 30 kg
1. Zawadzki Szymon – Augustów
2. Lutostański Gabriel – Zambrów
3. Gronostajski Krystian – Zambrów
3. Borawski Paweł – Grajewo
Chłopcy + 30 kg
1. Służała Szymon – Augustów
2. Seligman Jakub – KANKU
3. Wardziński Adrian – Zambrów
3. Dąbrowski Michał – Zambrów
Kadeci młodsi – 40 kg
1. Milanowski Szymon – Augustów
2. Pawłowski Jakub – Augustów
3. Rożuk Paweł – KANKU
3. Choromański Mateusz – Zambrów
Kadeci młodsi + 40 kg
1. Predko Hubert – Zambrów
2. Giedrójć Paweł – Zambrów
3. Wróblewski Mateusz – Zambrów
3. Dziekoński Adam – KANKU
Kadetki OPEN
1. Grosfeld Joanna – Zambrów
2. Zakrzewska Karolina – Zambrów
3. Jurowczyk Ewelina – Wasilków
3. Zalewska Julia – Grajewo
Kadeci – 50 kg
1. Warciński Piotr – Augustów
2. Salik Olgierd – Augustów
3. Luczewski Kacper – KANKU
3. Popowski Sebastian – KANKU
Kadeci + 50 kg
1. Kondracki Kacper – Zambrów
2. Pawłuszewicz Grzegorz – KANKU
3. Dąbrowski Paweł KANKU
3. Kunda Szymon – KANKU
Kadetki młodsze OPEN
1. Salik Oliwia – OPEN
2. Olszewska Aleksandra – Zambrów
3. Sasinowska Aleksandra – Zambrów
3. Zaręba Amelia – Zambrów
Młodzicy + 60 kg
1. Chodorowski Wojewnik Błażej Jakub – Augustów
2. Sidor Kamil – Grajewo
3. Alicki Arkadiusz – Grajewo
3. Tomkiewicz Jakub – Augustów
Kobiety OPEN
1. Szulborska Zuzanna – Zambrów
2. Gabriel Joanna – KANKU
3. Kuprel Marta – KANKU
3. Kotuk Anna – KANKU
Senior +35 lat mężczyźni
1. Kryszajtys Adam – Grajewo
2. Dąbrowski Wojciech – KANKU
3. Romaniuk Piotr – Grajewo
3. Rećko Krzyszto – KANKU
Juniorzy OPEN
1. Woroszyło Kamil – KANKU
2. Sidor Łukasz – KANKU
3. Dębiński Krzysztof – Grajewo
3. Wiśniewski Bartosz – Grajewo
Młodziczki OPEN
1. Półtorak Albertyna – Wasilków
2. Koc Julia – KANKU
3. Szarnecka Paulina – Grajewo
3. Malinowska Natalia – KANKU

Komentarze są zamknięte