XVII Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa 5.11.2016

9 medali dla BKKK KANKU Białystok w Józefowie.

5 listopada w Józefowie odbył się ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa. Jest to jeden z największych turniejów w kraju, gdzie zjeżdżają zawodnicy z całej Polski oraz z zagranicy.

W zawodach wystartowało prawie 500 zawodników, w tym 14 osobowa ekipa Białostockiego Klubu Karate Kyokushin „KANKU”, która zdobyła 9 medali, w tym 4 złote, 3 srebrne i 2 brązowe. Turniej był znakomitym sprawdzianem przed nadchodzącym Pucharem Europy, który odbędzie się w dniach 26-27 listopada w Lublinie.

W roli sędziego wystąpił Senpai Dariusz Cymmerman, a podczas turnieju zawodników prowadził Sensei Andrzej Czołpiński i Senpai Michał Szyszko.

Paweł Dąbrowski – 3 miejsce

W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy 6 miejsce na 39 klubów z Polski i zagranicy.

Miło było zaobserwować z jakim zaangażowaniem i motywacją cała ekipa podchodziła do kolejnych pojedynków. Słowa otuchy dla tych którzy nie zajęli miejsc na podium (Świat się nie zawalił – pracujemy dalej) i gratulacje dla naszych medalistów (nie spoczywamy jednak na laurach i podążamy dalej do przodu). Niedługo kolejne wyzwania i turnieje. OSU!!!