XX Mistrzostwa Polski Kyokushin Kumite Open I Kata Seniorów Oraz Mistrzostwach Polski Kyokushin Juniorów Młodszych, w Szczecinie.

W sobotę 12.10.2019 dwoje zawodników z naszego klubu – Sensei Dariusz Cymmerman oraz Senpai Rozalia Pawilcz – wystartowało na XX Mistrzostwach Polski Kyokushin Kumite Open I Kata Seniorów Oraz Mistrzostwach Polski Kyokushin Juniorów Młodszych, w Szczecinie. Sensei Dariusz Cymmerman zajął 2 miejsce w kategorii Masters -85 kg, natomiast Senpai Rozalia Pawilcz wygrała swoją pierwszą walkę i weszła do 1/4 finału, gdzie spotkała na swojej drodze bardzo silną zawodniczkę (która finalnie zajęła dziś 1 miejsce) i niestety przegrała swoją 2 walkę odpadając z rywalizacji na turnieju. Był to pierwszy start Rozalii na tak poważnym turnieju i na pewno stres i emocje zrobiły swoje. W mistrzostwach wzięło udział łącznie 220 zawodników z 76 klubów. Organizatorem zawodów był Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA. Osu.