Najważniejsza impreza tego sezonu odbyła się w dniach 16-17 maja 2026 roku.
W zawodach wystartowało blisko 900 zawodników z ponad 20 państw europejskich.
Nasz klub wraca z Bułgarii z ogromnym sukcesem! 
Jesteśmy niezwykle dumni z naszych zawodniczek, które pokazały charakter, serce do walki i wysoki poziom sportowy na europejskiej macie! 

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas podczas przygotowań i wyjazdu.
Partnerem strategicznym naszego udziału w mistrzostwach było Województwo Podlaskie.
Wsparcia udzieliło również Miasto Białystok Rafał Rudnicki.
Osu!





