W dniach 11–12 kwietnia 2026 roku zawodnicy Białostocki Klub Karate Kyokushin „KANKU” reprezentowali nasz klub podczas Mistrzostw Polski Karate Kyokushin w Myślenicach. Był to wyjątkowo udany start, który przyniósł naszej drużynie aż cztery medale, w tym trzy tytuły Mistrza Polski.
Pierwszego dnia zawodów ogromny sukces odniosła Maria Łupińska, która zdobyła złoty medal oraz tytuł Mistrzyni Polski w kategorii dziewcząt 12–13 lat +60 kg. Marysia zaprezentowała świetne przygotowanie, determinację oraz ogromne serce do walki, pewnie sięgając po najwyższe miejsce na podium.
Drugiego dnia mistrzostw kolejne znakomite wyniki dołożyły nasze zawodniczki:
🥇 Beata Szulak – Mistrzyni Polski kat. Kobiety +35 lat – 65 kg
🥇 Karolina Kamińska – Mistrzyni Polski kat. Dziewczęta 16-17 lat -50 kg
🥈 Amelia Kosińska – Wicemistrzyni Polski kat. Dziewczęta 16-17 lat -55 kg
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom osiągniętych wyników.
Osu!







