Za nami bardzo udany start w Turnieju Karate Kyokushin IKIGAI CUP w Staninie 

Nasi zawodnicy pokazali ogromne serce do walki, determinację i ducha karate.
Z zawodów wracamy z 6 medalami:
W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy 8 miejsce na 27 startujących klubów, co jest bardzo dobrym wynikiem i powodem do dumy 
Trójce naszych zawodników: Klarze, Alicji i Łukaszowi tym razem nie udało się wejść do strefy medalowej, jednak zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje w kolejnych startach. Każde wyjście na matę to cenna lekcja i krok do przodu.
Podczas zawodów Sensei Darek oraz Senpai Magda pełnili rolę sędziów, dbając o sprawny przebieg rywalizacji.
Ogromne wsparcie dla naszych zawodników zapewnili Sensei Bruno, Senpai Janek oraz rodzice Piotrka i Nikoli, którzy dzielnie sekundowali i wspierali zawodników przy macie.
Osu! 









