Weekend z kata w Węgorzewie, 5-7.09.2025r.

W dniach 5-7.09.2025 w Ośrodku Piękny Brzeg w Węgorzewie odbyła się 6 edycja weekendu z kata.

W tym roku naszym gościem który poprowadził to wydarzenie był Shihan Andrzej Kruk 5 dan z Jarosławskiego Klubu Karate Kyokushin.

W wydarzeniu wzięli udział karatecy z Białegostoku, Sokółki, Czarnej Białostockiej, Supraśla, Ostrowii Mazowieckiej, Rzeszowa, Olsztyna, Ostródy oraz Malborka.