ZASADY PUNKTACJI:

Klubowe  IKO                         1 miejsce – 3 pkt, 2 miejsce – 2 pkt, 3 miejsce – 1 pkt

MP, PP, MM                            1 miejsce – 4 pkt, 2 miejsce – 3 pkt, 3 miejsce – 2 pkt

ME, PE                                      1 miejsce – 5 pkt, 2 miejsce – 4 pkt, 3 miejsce – 3 pkt

MŚ, Ogólnoświatowe          1 miejsce – 6 pkt, 2 miejsce – 5 pkt, 3 miejsce – 4 pkt

 

KUMITE DZIECI MŁODSZE CHŁOPCY

SEKCJANAZWISKO I IMIĘROKTOTAL
1.WęglowaWasiluk Jakub20141
1.WęglowaGryc Leon20141

KUMITE DZIECI MŁODSZE DZIEWCZYNKI

SEKCJANAZWISKO I IMIĘROKTOTAL
1.WęglowaKondraciuk Milena20142

KUMITE DZIECI CHŁOPCY

SEKCJANAZWISKO I IMIĘROKTOTAL
1.Św. JerzegoOtto Jan20121

KUMITE DZIECI DZIEWCZYNKI

SEKCJANAZWISKO I IMIĘROKTOTAL
1.WęglowaMakal Adrianna20122
2.Św. JerzegoGuyum Leokadia20131

KUMITE KADECI

SEKCJANAZWISKO I IMIĘROKTOTAL
1.Św. JerzegoSiegień Ksawery201018
2.Św. JerzegoPonurko Bartosz201010
3.WęglowaGabrel Adam20104
4.Św. JerzegoWalczuk Jan20112
5.Św. JerzegoZajko Dawid20111
5.Św. JerzegoKwasiborski Hubert20101

KUMITE KADETKI

SEKCJANAZWISKO I IMIĘROKTOTAL
1.Św. JerzegoŁuka Marlena201018
2.Św. JerzegoMalesha Lola20102

KUMITE MŁODZICY

SEKCJANAZWISKO I IMIĘROKTOTAL
1.Św. JerzegoRusel Krzysztof20081

KUMITE MŁODZICZKI

SEKCJANAZWISKO I IMIĘROKTOTAL
1.WęglowaKoc Wiktoria20097
2.Św. JerzegoJulita Kazberuk20084
3.Św. JerzegoZajko Aleksandra20081

KUMITE JUNIORZY MŁODSI

SEKCJANAZWISKO I IMIĘROKTOTAL
1.Św. JerzegoKlimaszewski Wiktor20069
2.WęglowaAleksiejczyk Kacper20071
2.Św. JerzegoZalewski Maciej20071
2.Św. JerzegoDojnieko Bartosz20071

 

KUMITE JUNIORKI MŁODSZE

SEKCJANAZWISKO I IMIĘROKTOTAL
1.Św. JerzegoŁuka Martyna200640
2.WęglowaKoc Natalia200619
3.Św. JerzegoSzysz Michalina20076
4.Św. JerzegoGiziewska Gabriela20074
5.Św. JerzegoAleksandra Ponurko20063

 

KUMITE JUNIORKI

SEKCJANAZWISKO I IMIĘROKTOTAL
1.Św. JerzegoPawilcz Rozalia200411
2.Św. JerzegoRadawiec Weronika20042
3.WęglowaOlędzka Wiktoria20051

 

KUMITE SENIOR

SEKCJANAZWISKO I IMIĘROKTOTAL
1.Św. JerzegoCymmerman Bruno20033
1.WęglowaLeśniak Bartosz3

 

KUMITE MASTERS 35+

SEKCJANAZWISKO I IMIĘROKTOTAL
1.Św. JerzegoCymmerman Dariusz19744

 

KATA KLASYFIKACJA OGÓLNA

SEKCJANAZWISKO I IMIĘROKTOTAL
1.Św. JerzegoŁuka Marlena201017
2.Św. JerzegoZajko Aleksandra20085
3.WęglowaKoc Natalia20064
4.WęglowaMakal Adrianna20122
4.Św. JerzegoCymmerman Bruno20032
5.WęglowaGabrel Adam20101