ZASADY PUNKTACJI:

Klubowe  IKO                         1 miejsce – 3 pkt, 2 miejsce – 2 pkt, 3 miejsce – 1 pkt

MP, PP, MM                            1 miejsce – 4 pkt, 2 miejsce – 3 pkt, 3 miejsce – 2 pkt

ME, PE                                      1 miejsce – 5 pkt, 2 miejsce – 4 pkt, 3 miejsce – 3 pkt

MŚ, Ogólnoświatowe          1 miejsce – 6 pkt, 2 miejsce – 5 pkt, 3 miejsce – 4 pkt

 

KUMITE DZIECI MŁODSZE CHŁOPCY

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.WęglowaKierus Stanisław2013Dzieci mł. chłopcy3
1.WęglowaGryc Leon2014Dzieci mł. chłopcy3
1.Św. JerzegoMikalaiczyk Kiryl2013Dzieci mł. chłopcy3
2.WęglowaJurkun Bartłomiej2014Dzieci mł. chłopcy2
2.WęglowaLaszewski Wojciech2013Dzieci mł. chłopcy2
3.WęglowaŁuniewski Michał2014Dzieci mł. chłopcy1
3.WęglowaLenkiewicz Konrad2014Dzieci mł. chłopcy1
3.WęglowaKulik Roman2014Dzieci mł. chłopcy1

KUMITE DZIECI MŁODSZE DZIEWCZYNKI

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.Św. JerzegoGuyum Leokadia Ela2013Dzieci mł. dziewczynki3
2.Św. JerzegoKrólicka Wiktoria2013Dzieci mł. dziewczynki2
3.Św. JerzegoHorodek Hanna2013Dzieci mł. dziewczynki1

KUMITE DZIECI CHŁOPCY

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.Św. JerzegoZajko Dawid2011Dzieci chłopcy9
2.Św. JerzegoZimnoch Adam2012Dzieci chłopcy3
2.Św. JerzegoReszuta Michał2011Dzieci chłopcy3
3.Św. JerzegoWalczuk Jan2011Dzieci chłopcy2
3.Św. JerzegoJaworski Radosław2011Dzieci chłopcy2
3.WęglowaSokołowski Artur2011Dzieci chłopcy2
4.WęglowaRasiński Gabriel2012Dzieci chłopcy1
4.Św. JerzegoPawilcz Iwo2011Dzieci chłopcy1
4.Św. JerzegoJaniszewski Sebastian2012Dzieci chłopcy1
4.Św. JerzegoMasłowska Izabela2012Dzieci chłopcy1
4.WęglowaAugustyńczyk Łukasz2012Dzieci chłopcy1
4.WęglowaDziekoński Olaf2012Dzieci chłopcy1

KUMITE DZIECI DZIEWCZYNKI

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.Św. JerzegoŁuźniak Oliwia2012Dzieci dziewczynki3
2.Św. JerzegoChałaczkiewicz Izabela2012Dzieci dziewczynki2

KUMITE KADECI

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.WęglowaGabrel Adam2010Kadeci6
2.WęglowaSiegień Ksawery2010Kadeci4
3.Św. JerzegoPonurko Bartosz2010Kadeci3
3.Św. JerzegoOlszewski Igor2009Kadeci3
4.Św. JerzegoWalesiuk Szymon2010Kadeci2
4.Św. JerzegoStalończyk Szymon2009Kadeci2
4.Św. JerzegoKwasiborski Hubert2010Kadeci2
5.Św. JerzegoOlszewski Wojciech2009Kadeci1
5.Św. JerzegoMurzyn Maciej2009Kadeci1
5.Św. JerzegoZalewski Maciej2010Kadeci1

KUMITE KADETKI

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.Św. JerzegoŁuka Marlena2010Kadetki12
2.Św. JerzegoSarosiek Urszula2009Kadetki3

KUMITE MŁODZICY

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.Św. JerzegoGołub Grzegorz2008Młodzicy3
2.WęglowaGrygorowicz Krystian2007Młodzicy2
2.Św. JerzegoDojnieko Bartosz2007Młodzicy2
3.WęglowaAleksiejczyk Kacper2007Młodzicy1

KUMITE MŁODZICZKI

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.Św. JerzegoZajko Aleksandra2008Młodziczki9
2.Św. JerzegoKazberuk Julita2008Młodziczki2
2.Św. JerzegoSzysz Michalina2007Młodziczki2
3.Św. JerzegoJustyńska Daria2008Młodziczki1

KUMITE JUNIORZY MŁODSI

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.WęglowaDanilczuk Michał2006Juniorzy mł.3
2.Św. JerzegoSienkiewicz Sebastian2005Juniorzy mł.2
2.Św. JerzegoRożuk Paweł2005Juniorzy mł.2

KUMITE JUNIORKI MŁODSZE

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.Św. JerzegoŁuka Martyna2006Juniorki mł.7
2.WęglowaKoc Natalia2006Juniorki mł.5
3.Św. JerzegoPonurko Aleksandra2006Juniorki mł.2
3.WęglowaOlędzka Wiktoria2005Juniorki mł.2

KUMITE JUNIORZY

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.Św. JerzegoCymmerman Bruno2003Juniorzy1

KUMITE JUNIORKI

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.WęglowaKoc Julia2002Juniorki2

KUMITE MASTERS +35 LAT

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.WęglowaAleksiejczyk Karol1984Masters1

KATA KLASYFIKACJA OGÓLNA

SEKCJAIMIĘ I NAZWISKOROKKATEGORIATOTAL
1.Św. JerzegoZajko Aleksandra2008Młodziczki10
2.Św. JerzegoŁuka Marlena2010Kadetki9
3.Św. JerzegoŁuka Martyna2006Juniorki mł.5
4.Św. JerzegoZajko Dawid2011Dzieci chłopcy3
4.Św. JerzegoCymmerman Bruno2003Juniorzy3