Współpraca

Reklama jest dźwignią handlu, w związku z czym warto mieć na względzie wszystkie jej aspekty, gdyż dzięki niej każde przedsiębiorstwo może osiągać znacznie większe zyski. Mając na uwadze powyższe Białostocki Klub Karate Kyokushin „KANKU” zaprasza do podjęcia współpracy mającej na celu promowanie sztuki karate oraz dobrego wizerunku Państwa firmy zarówno w regionie jak i poza jego obszarem.

W myśl idei „W zdrowym ciele zdrowy duch”, celem naszego klubu jest wszechstronny i harmonijny rozwój psychofizyczny ćwiczących, kształtowanie wszelkich pozytywnych nawyków związanych z uprawianiem sportu oraz nabycie rzeczywistych umiejętności walki sportowej i samoobrony. Te idee realizowane są nie tylko podczas zajęć w klubie czy współpracy z lokalnymi firmami, instytucjami oraz ośrodkami kultury, ale także na licznych obozach zimowych i letnich, a także seminariach, w których mogą brać udział dzieci, młodzież, dorośli a także osoby niezwiązane z karate, chcące dopiero rozpocząć swoją przygodę z tą fascynującą sztuką walki.

Nasz klub istnieje od 1998 roku. Jego siedziba znajduje się przy ulicy Świętego Jerzego 22, a zajęcia odbywają się w wielu lokalizacjach. Główna sala treningowa znajduje się przy ulicy Św. Jerzego 22 w Białymstoku, gdzie posiadamy obszerną i odpowiednio przystosowaną do uprawiania wschodnich sztuk walki salę treningową. druga lokalizacja to sala Białostockiego Ośrodka Wschodnich Sztuk Walki, ul. Węglowa 101, sala nr 1.

W ciągu 25 lat działalności Białostocki Klub Karate Kyokushin „KANKU” wywarł duży wpływ na rozwój sportów walki nie tylko w naszym mieście, ale również w całym regionie, poprzez wielokrotne starty naszych zawodników, częste organizowanie turniejów wzbudzających szczególne zainteresowanie mediów jak i seminariów z udziałem wielu dziesiątków zawodników oraz ogromny wkład pracy wniesiony przez członków klubu. Naszą kadrę reprezentują absolwenci wyższych szkół sportowych, a pod ich okiem szkolą się utytułowani zawodnicy uczestniczący w zawodach rangi krajowej i międzynarodowej. Efektem są tu  między innymi wielokrotne sukcesy naszych zawodników na Mistrzostwach Świata w Tokyo, Mistrzostwach Europy, Misrzostwach Polski. Motywują one nowych adeptów, w związku z czym z każdym rokiem do naszego klubu dołączają nowi sympatycy tej niezwykłej sztuki i sportu walki.

Zdajemy sobie sprawę z faktu jak ważna jest współpraca i wzajemne wsparcie, w związku z czym oprócz stałych krajowych i międzynarodowych wyjazdów na zawody, pokazy oraz seminaria nasz klub ściśle współpracuje z innymi klubami – w Sokółce, Gródku, Wyszkach czy Ostrowi Mazowieckiej.

Współpraca z naszym klubem daje Państwu możliwość wykorzystania silnego narzędzia marketingowego jakim jest reklama, szczególnie podczas organizowanych przez nas zawodów, ponieważ stwarza ona możliwość przedstawienia Państwa firmy każdemu
z zawodników, działaczy i kibiców, których na zawodach wschodnich sztuk walki nie brakuje. Dzięki ciągle wzrastającej popularności tego typu sportów reklama podczas zawodów stała się dla najlepszych firm jednym z najbardziej atrakcyjnych narzędzi marketingowych. Dzięki tego typu reklamie Państwa firma może uzyskać  wiele korzyści płynących z siły komunikacyjnej klubu, który jest jedynym klubem karate kyokushin zrzeszonym w Polskiej Federacji Kyokushin Karate w Białymstoku i dzięki temu występującym na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Mogą Państwo dokonać transferu wartości kojarzonych z klubem na własną markę. Firmy, które współpracują z naszym klubem kojarzone są z dynamiką, pracowitością, skutecznością, walką zgodną z zasadami fair-play i dobrą rodzinną zabawą.

Mają Państwo wiele możliwości wykorzystania potencjału marketingowego wynikającego ze współpracy z naszym klubem:

– zamieszczenie logotypu na naszej stronie www, Facebooku klubowym, kanale YouTube oraz innych form reklamy w mediach

– zamieszczenie logo na koszulkach zawodników, dresach klubowych i innych tym podobnych używanych podczas treningów i zawodów przedmiotach

– rozmieszczenie reklam na banerach i szyldach

– wykorzystanie pozostałych nośników reklamowych takich jak materiały poligraficzne, bilety, karnety, ulotki, plakaty i tym podobne materiały

Oprócz tradycyjnych nośników promocyjnych, jesteśmy w stanie zaoferować niestandardowe rozwiązania reklamowe takie jak:

– stoiska promocyjne w wyznaczonych do tego celu, widocznych miejscach

– prezentację firmy podczas zawodów

– dystrybucję materiałów reklamowych na terenie hali, w której odbywają się zawody bądź w salach treningowych

– pokazy Karate Kyokushin na wydarzeniach Państwa firmy

Liczymy również na Państwa cenne uwagi i propozycje.

Zwracamy szczególną uwagę na fakt, iż firmy, które wykorzystują marketingowo widowiska sportowe, zyskują zdecydowanie więcej niż korzystając ze zwykłej reklamy. Ludzie nie ufają już tradycyjnej reklamie jak dawniej, a odsetek nieufności wobec niej wzrasta w ostatnich latach w bardzo dużym tempie. Działając wspólnie z naszym klubem poprzez wspomaganie rozwoju dzieci, młodzieży oraz dorosłych Państwa firma zyska pozytywne emocje kibiców i zawodników oraz zjedna sobie sympatyków, pośród których mogą znajdować się również Państwa potencjalni klienci. Takie wartości są bezcenne.

Współpraca marketingowa z naszym klubem to sposób, dzięki któremu Państwa produkty oraz usługi nabiorą blasku i będą wyróżniać się na tle konkurencji. Połączmy nasze potencjały i wykorzystajmy efekt synergii. Zrealizujmy świetne pomysły w rzetelny sposób, wykażmy się profesjonalizmem, a efekt przekroczy nasze oczekiwania.

Czekamy na Państwa pytania i sugestie.

Z poważaniem

Cymmerman Dariusz

Prezes Białostockiego Klubu Karate Kyokushin „KANKU”