korona-banner

Letnia Szkoła Karate Kyokushin JASTRZĘBIA GÓRA – 08.07 – 18.07 / 2020

Białostocki Klub Karate Kyokushin ‘KANKU” zaprasza na Letnią Szkołę Karate Kyokushin – JASTRZĘBIA GÓRA – 08.07-18.07 / 2020

Jastrzębia Góra to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok Jastrzębiej Góry, będącej najdalej na północ wysuniętą częścią Polski, przyciąga co roku tysiące turystów. W Jastrzębiej Górze wart uwagi jest wyjątkowo malowniczy, wysoki klif. Jastrzębia Góra stanowi doskonałą bazę wypadową do pobliskich miejscowości takich jak: Rozewie, Władysławowo i Karwia oraz na Hel i do Trójmiasta.

Ramowy plan obozu:

WYJAZD Środa 08.07.2020 godz. 4.00 – DOJO Św. Jerzego 22

(Autokar firmy IBATUR – przejazd wliczony w cenę obozu)

  • Środa 08.07 – Przyjazd, zakwaterowanie, zebranie organizacyjne, podział na grupy – 1 TRENING WIECZORNY
  • Czwartek 09.07 – PLAŻA – 2 TRENINGI – TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ – GRY I ZABAWY  – DYSKOTEKA
  • Piątek 10.07 – PLAŻA – 2 TRENINGI – GRA W KOMETKĘ – KINOTEKA-KARATEKA
  • Sobota 11.07 – WYCIECZKA NR 1 – OSADA SŁOWIAŃSKA SŁAWUTOWO I PARK ROZRYWKI W SŁAWUTÓWKU
  • Niedziela 12.07 – PLAŻA – 2 TRENINGI – TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – GRY I ZABAWY
  • Poniedziałek 13.07 – PLAŻA – 2 TRENINGI – KINOTEKA-KARATEKA – TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ – DYSKOTEKA
  • Wtorek 14.07 – PLAŻA – 2 TRENINGI – GRY I ZABAWY, TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ.
  • Środa 15.07 -PLAŻA – 2 TRENINGI, WYJŚCIE DO MAIASTA
  • Czwartek 16.07 – PLAŻA – 2 TRENINGI – KINOTEKA-KARATEKA – GRY I ZABAWY
  • Piątek 17.07 – PLAŻA – TURNIEJ KATA I KUMITE – EGZAMIN NA KYU – OGNISKO I SAYONARA
  • Sobota 18.07 –  Śniadanie, wykwaterowanie i powrót do Białegostoku.

Plan posiłków:

  • Śniadanie – 8.00
  • Obiad – 13.00
  • Podwieczorek – 16.00
  • Kolacja – 18.00

POWRÓT – Sobota 18.07.2019 godz. 19.00 – DOJO Św. Jerzego 22

(Autokar firmy IBATUR – przejazd wliczony w cenę obozu)

Bałtycki Relaks to ośrodek kolonijno- wczasowy położony w Jastrzębiej Górze – malowniczej miejscowości, najbardziej wysuniętej na północ Polski, słynącej z klifowego wybrzeża, czystych plaż oraz przepięknych zachodów słońca.

Nasz ośrodek ze względu na swoją wielkość oraz doskonałą lokalizację jest idealnym miejscem do wypoczynku i rekreacji, zarówno dla gości indywidualnych, rodzin z dziećmi jak i wszelkiego rodzaju grup zorganizowanych.

W ośrodku funkcjonuje własna, nowoczesna kuchnia wraz z przestronną jadalnią serwującą całodzienne wyżywienie.

Więcej informacji na temat ośrodka na: http://morzerelaks.pl

Podczas tegorocznej Letniej Szkoły Karate Kyokushin planujemy całodniową wycieczkę autokarową.

WYCIECZKA NR 1 – OSADA SŁOWIAŃSKA SŁAWUTOWO I PARK ROZRYWKI W SŁAWUTÓWKU.

Dokumentu obozowe do pobrania, wypełnienia i dostarczenia do dnia

KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ PROSZĘ WYDRUKOWAĆ W ORIENTACJI POZIOMEJ.

Druki można pobrać w biurze w dojo na ul. Św. Jerzego

 

download

Całkowita cena obozu wynosi – 1290 zł (Transport autokar + koszulka + czapeczka GRATIS!!!)

Tylko wpłata zaliczki gwarantuje rezerwację miejsca. Ilość miejsc jest ograniczona do 100 osób.

1 zaliczka 300 zł płatna do 01/04/2020

2 zaliczka 300 zł płatna do 01/05/2020

3 zaliczka 690 zł płatna do 01/06/2020

Płatności za obóz można dokonywać przelewem na konto klubu lub  gotówką w biurze klubu ul. Św. Jerzego 22 Białystok

W biurze klubu jest możliwość otrzymania faktury za obóz.

 

 

 

 

 

Konto Klubu:  03 1140 2004 0000 3902 7921 2137

Zapisz

Lista zgłoszeń:

Lp.Nazwisko i imię
1. Cymmerman Dariusz
2. Cymmerman Magdalena
3. Cymmerman Bruno
4. Kuprewicz Krzysztof
5. Kuprewicz Małgorzata
6. Kuprewicz Karina
7. Kuprewicz Martyna
8. Latosińska Katarzyna
9. Latosiński Radosław
10. Gabrel Natalia
11. Gabrel Adam
12. Wiśniewska Zuzanna
13. Chmielewska Weronika
14. Chmielewski Jakub
15. Kozłowska Agnieszka
16. Markowski Nikodem
17. Murzyn Maciej
18. Mucharzewski Jan
19. Makarewicz Zuzanna
20. Makarewcz Katarzyna
21. Kuleszka Szymon
22. Kuleszka Oksana
23. Jachimowicz Wiktoria
24. Łuniewski Jan
25. Dziekoński Adam
26. Pawilcz Rozalia
27. Chomański Szymon
28. Chałaczkiewicz Izabela
29. Zajko Aleksandra
30. Zajko Dawid
31. Ponurko Aleksandra
32. Ponurko Bartosz
33. Hryszko Ada
34. Reszuta Michał
35. Aronowicz Aleksander
36. Kieda Igor
37. Owczarzak Michał
38. Jessa Maciej
39. Karczewski Maksymilian
40. Hajdukiewicz Patryk
41. Husar Maksymilian
42. Kurpiewski Damian
43. Kłoczko Dawid
44. Grygorowicz Krystian
45. Małgorzata Szerenos
46. Klimiuk Lidia
47. Klimiuk Aleksandra
48. Czołpiński Andrzej
49. Dunaj Stanisław
50. Giziewska Gabriela
51. Grzybko Mateusz
52. Rusel Krzysztof
53. Klimiuk Małgorzata
54. Iwańczuk Adam
55. Kuprel Amelia
56. Radzewicz Michał