korona-banner

Letnia Szkoła Karate Kyokushin MIKOSZEWO – 23.06 – 01.07 / 2018

Białostocki Klub Karate Kyokushin ‘KANKU” zaprasza na Letnią Szkołę Karate Kyokushin – MIKOSZEWO – 23.06-01.07 / 2018

Mikoszewo, to mała malownicza miejscowość  znajdująca się na lewym krańcu  Mierzei Wiślanej, z przeprawą promową, zabytkową kolejką wąskotorową, domami podcieniowymi,  oraz rezerwatem “Mewia Łacha”. W tym roku podczas obozu oprócz regularnych treningów karate oraz wypoczynku na plaży planujemy 2 całodniowe wycieczki do Malborka i Gdyni oraz Aquapark Reda i Park Linowy Stegna

mikoszewo-mapa

Ramowy plan obozu:

WYJAZD Sobota 23.06.2018 godz. 4.00 – DOJO Św. Jerzego 22

(Autokar firmy IBATUR – przejazd wliczony w cenę obozu)

  • Sobota 23.06 – Przyjazd, zakwaterowanie, zebranie organizacyjne, podział na grupy – BASEN – 1 TRENING WIECZORNY
  • Niedziela 24.06 – PLAŻA – 2 TRENINGI – TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ – GRY I ZABAWY  – DYSKOTEKA
  • Poniedziałek 25.06 – PLAŻA – 2 TRENINGI – PROM MIKOSZEWO – GRA W KOMETKĘ – BASEN
  • Wtorek 26.06 – WYCIECZKA NR 1 – ZAMEK KRZYŻACKI W MALBORKU I MUZEUM
  • Środa 27.06 – PLAŻA – 2 TRENINGI – TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – GRY I ZABAWY – BASEN
  • Czwartek 28.06 – PLAŻA – 2 TRENINGI – KINOTEKA-KARATEKA – TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ – DYSKOTEKA
  • Piątak 29.06 – WYCIECZKA NR. 2 – AKWARIUM GDYŃSKIE, ORP BŁYSKAWICA I MUZEUM MARYNARKI WOJENNEJ
  • Sobota 30.06 – BASEN – TURNIEJ KATA – EGZAMIN NA KYU – OGNISKO I SAYONARA
  • Niedziela 01.07 – Śniadanie, wykwaterowanie i powrót do Białegostoku.

Plan posiłków:

  • Śniadanie – 8.00
  • Obiad – 13.00
  • Podwieczorek – 16.00
  • Kolacja – 18.00

POWRÓT – Niedziela 01.07.2018 godz. 19.00 – DOJO Św. Jerzego 22

(Autokar firmy IBATUR – przejazd wliczony w cenę obozu)

W celu jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa – Ośrodek Kolonijny “KORONA” objęty jest całodobowym monitoringiem.

POŁOŻENIE:

Ośrodek położony jest na skraju lasu, w odległości ok. 900 metrów od morza. Zajmuje rozległy, zadrzewiony i ogrodzony ponad 2 hektarowy teren, na którym znajdują się:

*  cztery boiska:

– do piłki siatkowej

– do kometki

– do piłki nożnej

– do koszykówki

* parking na autokary i plac manewrowy

* podświetlany basen

* wytyczone miejsce na ognisko z altaną i ławkami

* plac zabaw dla dzieci młodszych.

ZAKWATEROWANIE:  

DOMKI DREWNIANE : domki drewniane dwupoziomowe, na górze trzy sypialnie ( 1,2,3) na dole 3-4 miejsca noclegowe i pełny węzeł sanitarny. Łącznie  ok. 100 miejsc

PAWILONY MUROWANE JEDNOKONDYGNACYJNE : PO REMONCIE w 2012r.- pokoje 3 i 5 osobowe z łazienkami – łącznie ok.300 miejsc, wyposażone w stolik z krzesełkami, półki, tapczaniki, szafy ubraniowe.

ZAPLECZE:
*    Stołówka – 540 m2  mieszcząca jednorazowo 200 osób

*    Sala konferencyjna na  50 miejsc

*    Sala z lustrami

*    Sala gimnastyczna – murowana o wym. 21x12m

*    Sala gimnastyczna – hala namiotowa o wym 10x25m

*    Sala dyskotekowa z nagłośnieniem dla 300 osób,

*    Dwie sale TV oraz salka gimnastyczna

*    Sprzęt sportowy, gry zręcznościowe, gry planszowe

*   Gabinet lekarski, cztery 2-3 osobowe izolatki z pełnymi węzłami sanitarnymi

*   Sklepik

Na zdjęciu jedna z atrakcji obozowych – Prom w Mikoszewie na ujściu rzeki Wisły do Morza Bałtyckiego.

prom-mikoszewo

Fotogaleria Ośrodka Kolonijno- Wypoczynkowego KORONA w Mikoszewie.

Podczas tegorocznej Letniej Szkoły Karate Kyokushin planujemy dwie całodniowe wycieczki autokarowe.

 

Wycieczka nr. 1 do Malborka – zwiedzanie Zamku Krzyżackiego w Malborku.

zamek-malbork

zamek-w-malborku-1

muzeum-malbork-2

muzeum-malbork

Wycieczka nr. 2 do Gdyni – zwiedzanie Akwarium Gdyńskiego oraz Okrętu Wojennego ORP Błyskawica oraz Muzeum Marynarki Wojennej.

Gdynia_Aquarium

orp-błyskawica

muzeum-marynarki

muzeum-marynarki-2

 

W dniu wycieczek śniadanie jest o 7.00, obiad jest zastąpiony prowiantem, a kolacja o godz. 19.00

Dokumentu obozowe do pobrania wypełnienia i dostarczenia do dnia 01/06/2018

PROSZĘ DRUKOWAĆ DOKUMENTY W POZYCJI PIONOWEJ !!!

download

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU Mikoszewo 2018

Upoważnienie rodziców do podawania leków + leczenie szpitalne Mikoszewo 2018

Całkowita cena obozu wynosi – 1200 zł (Transport autokar + koszulka + czapeczka GRATIS!!!)

Tylko wpłata zaliczki gwarantuje rezerwację miejsca. Ilość miejsc jest ograniczona do 100 osób.

1 zaliczka 300 zł płatna do 01/03/2018

2 zaliczka 300 zł płatna do 01/04/2018

3 zaliczka 600 zł płatna do 01/06/2018

Płatności za obóz prosimy dokonywać wyłącznie przelewem na konto klubu.

logo_pko-bp

Konto Klubu: PKO Bank Polski SA   81 1020 1332 0000 1402 1059 2881

Zapisz

Lista zgłoszeń:

Lp.Nazwisko i imięMiejscowość
1. Cymmerman DariuszBiałystok
2. Cymmerman MagdalenaBiałystok
3. Cymmerman BrunoBiałystok
4. Latosińska KatarzynaTrygort
5. Latosiński RadosławTrygort
6. Ambrożko-Oniszczuk WiktoriaBiałystok
7. Szmurło WiktoriaBiałystok
8. Czołpiński AndrzejBiałystok
9. Kuprewicz KrzysztofWęgorzewo
10. Kuprewicz MałgorzataWęgorzewo
11. Kuprewicz KarinaWęgorzewo
12. Kuprewicz MartynaWęgorzewo
13. Dunaj StanisławBiałystok
14. Czołpiński MarekBiałystok
15. Zubrzycki SzymonBiałystok
16. Hryszko AdaBiałystok
17. Mucharzewski JanBiałystok
18. Dziekoński AdamBiałystok
19. Wiśniewska ZuzannaWęgorzewo
20. Puczko MichałBiałystok
21. Puczko IrenaBiałystok
22. Świrydowicz SzymonBiałystok
23. Sienkiewicz MateuszWasilków
24. Popowski SebastianBiałystok
25. Cacko FeliksBiałystok
26. Cacko DariuszBiałystok
27. Borkowska ZuzannaSupraśl
28. Łuka MartynaCzaplino
29. Łuka MarlenaCzaplino
30. Kotuk AnnaBiałystok
31. Seligmann JakubBiałystok
32. Kozłowska KasiaBiałystok
33. Kozłowska AgnieszkaBiałystok
34. Białous LenaSupraśl
35. Mazur MaciejSupraśl
36. Wolański SebastianBiałystok
37. Pawłuszewicz GrzegorzBiałystok
38. Koc NataliaWasilków
39. Koc WiktoriaWasilków
40. Sochoń BartekBiałystok
41. Larkowski BrunoBiałystok
42. Rudzki BartoszBiałystok
43. Reszuta GabrielaBiałystok
44. Reszuta MichałBiałystok
45. Czerech DariuszKleosin
46. Gołaszewski SzymonBiałystok
47. Szymska GabrielaBiałystok
48. Ponurko AleksandraBiałystok
49. Kuprel AmeliaDziękonie
50. Osiak GabrielaBiałystok
51. Hościło BogdanSokółka
52. Pawilcz RozaliaBiałystok
53. Jarzęmbski PiotrKsiężyno
54. Husar MaksymilianWęgorzewo
55. Chomański SzymonSokółka
56. Charmuszko MaciejSupraśl
57. Bagińska LauraBiałystok
58. Zajko AleksandraBiałystok
59. Zajko DawidBiałystok
60. Dąbrowski PawełNowodworce
61. Markowski NikodemSolanka
62. Markevich GlebBiałystok
63. Zieziula KrzysztofBiałystok
64. Burel EmiliaSokółka
65. Rećko KrzysztofBiałystok
66. Rećko AleksandraBiałystok
67. Dreling ZbigniewBiałystok
68. Zimnoch JakubBiałystok
69. Młynarczyk AdrianBiałystok
70. Wysocki DionizyBiałystok
71. Kuleszka SzymonWęgorzewo
72. Wojtulewicz MichalinaSupraśl
73. Olszewski WojciechBiałystok
74. Olszewski IgorBiałystok
75. Protassewicz JuliaSupraśl
76. Kurpiewski DamianWęgorzewo
77. Augustynowicz AlanMońki
78. Janucik SebastianBiałystok
79. Wawiernia Kiszkiel ElizaBiałystok
80. Sikorski WiktorBiałystok
81. Wasiak FranciszekWęgorzewo
82. Wasiak FilipWęgorzewo
83. Solnik GabrielSokółka
84. Gabrel NataliaBiałystok
85. Gabrel AdamBiałystok
86. Adakimowicz DominikaSolanka
87. Janucik TomaszBiałystok
88. Kalinowski GabrielBiałystok
89. Bartysiak MateuszWęgorzewo
90. Kieda IgorSolanka
91. Aleksiejczyk KacperBiałystok
92. Czołpińska KatarzynaBiałystok
93. Kucińska JuliaŁapy
94. Kucińska MajaŁapy
95. Danilczuk AmeliaBiałystok
96. Hołownia AnnaSokółka
97. Szutko SzymonBiałystok
98. Pietrzyk MateuszGrajewo
99. Gentek OliwiaGrajewo
100. Gentek SzymonGrajewo
101. Duda JakubGrajewo
102. Szkraba KonradGrajewo
103. Chrostowski MateuszGrajewo
104. Chrostowski BartłomiejGrajewo
105. Chrostowska KarolinaGrajewo
106. Nagel NataliaGrajewo
107. Sienkiewicz SebastianBiałystok
108. Mieleszko MaciejBiałystok
109. Prokop JanBiałystok
110. Czyż BartoszSupraśl
111. Sieczejko LenaSupraśl
112. Zmojda JulianSupraśl
113. Iwańczuk AdamBiałystok
114. Balejko MateuszBiałystok