„UCHI-DESHI WEEKEND W DOJO” 25-26-27 czerwiec 2021r

  • Seminarium dla osób od 10 roku życia.
  • Wyjazd na basen, jacuzzi, sauna – “Hotel Gołębiewski”
  • Trening specjalistyczny samoobrona
  • Treningi Uchi-Dechi Karate Kyokushin
  • Trening biegowy w karate-gi
  • Kyokushin Kumite Test 50 walk x 2 min.
  • Filmy instruktażowe na dużym ekranie
  • Pełne wyżywienie  (2 śniadania, 2 obiady i 2 kolacje, pizza na Sayonarze)
  • Sayonara / Pizza / Kareoke / Disco
  • Nocujemy w Dojo (zabieramy śpiwory, kosmetyki, ręczniki, karate-gi, stroje kąpielowe, stroje sportowe, buty do biegania, komplet ochraniaczy)
  • Seminarium płatne 150  zł (cena zawiera wyjazd na basen, sauny, jacuzzi 2 godziny, 2 śniadania, 2 obiady, 2 kolacje i pizzę na Sayonarze, treningi karate kyokushin)
  • Początek w piątek treningiem o 19.oo, koniec w niedzielę obiadem o 15.00
  • Liczba miejsc ograniczona do 30 uczestników.
  • Wszyscy uczestnicy otrzymują dyplomy ukończenia seminarium.

Zakres szkolenia na “Uchi Deschi Weekend w Dojo”

  • Medytacja zen
  • Historia, teoria, słownik
  • Rozgrzewka, siła, wydolność, rozciąganie
  • Kihon / Techniki podstawowe
  • Ido Geiko / Techniki podstawowe i kombinacje w ruchu
  • Happo No Kuzushi / Poruszanie się z technikami w 3 strefach i 8 kierunkach
  • Kata + Bunkai / Formy i aplikacja technik w walce
  • Bo No Kata / Kata z długim kijem
  • Goshin Jutsu / Samoobrona
  • Ippon Kumite, Sanbon Kumite, Gohon Kumite
  • Kumite sportowe / Praca na sprzęcie
  • Kumite sportowe / Praca w parach
  • Jiyu Kumite / Randori / Sparing / Wola walka
  • Przepisy sędziowania walk IKO
  • Kokyu Ho / Metody oddychania / Nogare omote / Nogare ura / Ibuki
  • Utwardzanie / Kształtowanie odporności na ból
  • Tameshi-wari / Testy rozbijania twardych przedmiotów
  • I-ken / Ki – Siła umysłu / Ritsuzen / Yuri / Hai / Hohou / Hatsuriki
  • Dojo Kun / Przysięga Dojo
  • Zokin Gake / Wspólne sprzątanie Dojo

Lista zgłoszeń:

Lp.Nazwisko i imięStopień
1. Adakimowicz Dominika9.3 kyu
2. Cymmerman Bruno2 kyu
3. Domin Natalia10.1 kyu
4. Giziewska Gabriela10.1 kyu
5. Gotowicka Alicja10 kyu
6. Hołownia Anna8.2 kyu
7. Klimaszewski Wiktor6 kyu
8. Kuprewicz Karina8.1 kyu
9. Latosińska Katarzyna8.2 kyu
10. Latosiński Radosław8.1 kyu
11. Makal Aleksander8.1 kyu
12. Makarewicz Zuzanna9.2 kyu
13. Malesha Lola10.1 kyu
14. Murzyn Maciej9.2 kyu
15. Pawilcz Rozalia4 kyu
16. Sienkiewicz Sebastian5 kyu
17. Stalończyk Szymon10.1 kyu
18. Szczęsnowicz Aleksandra9 kyu
19. Walesiuk Szymon10.3 kyu
20. Łuka Marlena8.2 kyu
21. Łuka Martyna6 kyu