Zapraszamy na “Półkolonie w Kubie Karate”

  • Turnus Ferie Zimowe – 27.01 do 31.01.2020
  • Zajęcia i opieka nad dziećmi od 7.00 do 17.00 – (10 godzin)
  • Obiad i podwieczorek – Bar Grodno 200 m od klubu
  • Wyjście na Park Wodny „Tropikana” Hotel Gołębiewski
  • Wyjście na Lodowisko BOSiR
  • Nauka jazdy na nartach – Plaża Dojlidy *tylko jak będzie śnieg*
  • Wyjcie do Centrum im. Ludwika Zamenhofa – “Lego bez ograniczeń”
  • Wizyta w placówce Państwowej Straży Pożarnej
  • Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej
  • Projekcje filmów na dużym ekranie
  • Zajęcia plastyczne, muzyczne i językowe
  • Zajęcia sportowe lub sztuki walki 2-3 razy dziennie
  • Spotkanie dietetykiem na temat zdrowego odżywiania
  • Wyjścia na plac zabaw i wielu znakomitych gości
  • Wiele innych atrakcji przez cały dzień
  • Zgłoszenie do Kuratorium Oświaty i Polisa NNW
  • Kadra pedagogiczna oraz instruktorzy z uprawnieniami i doświadczeniem
  • Cena za turnus tylko 350 zł

 

Jesteśmy klubem karate kyokushin z ponad 20-letnią tradycją, istniejemy od 1998 roku.

Cyklicznie organizujemy letnie i zimowe obozy wyjazdowe, które zawsze są zgłaszane do Kuratorium Oświaty, a wszyscy uczestnicy są objęci polisą NNW. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną oraz instruktorów z uprawnieniami i dużym doświadczeniem.

Na naszych „Półkoloniach w Klubie Karate” proponujemy przede wszystkim dużo zajęć sportowych i ruchowych bo aż 2-3 razy dziennie. Dzieci które w nich uczestniczą mają możliwość poznania wielu dyscyplin sportowych z zakresu sportów walki i nie tylko. Każdego dnia robimy różne treningi, a dyscypliny które mogą poznać to: karate kyokushin, kickboxing, boks, jiu-jitsu, judo, krav-maga, samoobrona itp.

Oprócz tego codziennie mają gimnastykę poranną z elementami jogi, pilatesu, plank, stretchingu, tabaty, cardio, power bands, stretchingu, ćwiczenia na zdrowy kręgosłup, a także gry i zabawy ruchowe niosące za sobą mnóstwo radości.

Dzieci na zajęcia powinny zabrać ze sobą wodę niegazowaną oraz drugie śniadanie, natomiast obiad i podwieczorek zapewnimy my. Pyszne domowe obiady jemy w pobliskiej restauracji „GRODNO” (200m od klubu), natomiast podwieczorek wszyscy razem w klubie karate przy niskich japońskich stołach.

Zajęcia trwają od godz. 8.00 do godz. 16.00, ale dzieci można przyprowadzać już na godzinę 7.00 i odbierać do godz. 17.00. Oferujemy mnóstwo atrakcji, cały dzień jest zagospodarowany: 2-3 x dziennie zajęcia sportowe, zajęcia plastyczne, manualne, językowe, projekcje tematycznych filmów na dużym ekranie, dyskoteka, spotkania z ciekawymi gośćmi, spotkanie z dietetykiem na temat zdrowego żywienia, wyjście na Park Wodny “Tropikana” do Hotelu Gołębiewski, wyjście na Lodowisko BOSiR, nauka jazdy na nartach na Plaży Dojlidy, wyjście do Centrum im. Ludwika Zamenhofa – “Lego bez ograniczeń” wizyta w placówce Państwowej Straży Pożarnej  i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku 6-12 lat. Liczba dzieci na jednym turnusie jest ograniczona maksymalnie do 30 osób.

Informacje i rezerwacje pod numerem tel. 666 380 666 lub 668 400 552 lub e-mail: karate@kyokushin.bialystok.pl

Cena 1 turnusu (5 dni) wynosi: 350 zł.

Płatność przelewem na konto Klubu lub gotówką w Biurze Klubu ul. Św. Jerzego 22, Białystok

  • 1 turnus płatność do 20.01.2020r.

Konto bankowe: 03 1140 2004 0000 3902 7921 2137

 

 

 

 

Zapraszamy Osu !!!

Limit zgłoszeń 35 uczestników został osiągnięty.

Lista zgłoszeń:

Lp.Nazwisko i imię
1. Łuźniak Oliwia
2. Karpiński Bartłomiej
3. Walczuk Jan
4. Reszuta Michał
5. Sokołowski Artur
6. Wilczewski Franek
7. Dobrogowski Aleksander
8. Dobrogowska Aleksandra Aurelia
9. Jabłonowski Wojciech
10. Stachura Szymon
11. Popławski Mateusz
12. Dąbrowski Bartosz
13. Dąbrowski Michał
14. Bruliński Mateusz
15. Mielech Stanisław
16. Janiszewski Sebastian
17. Makarewicz Jakub
18. Busma Patryk
19. Dojnieko Bartosz
20. Kozarez Aleksandra Marta
21. Kamieńska Kamila
22. Łapiński Szymon
23. Jarosz Amelia
24. Jarosz Oliwier
25. Zimnoch Adam
26. Maliszewska Izabela
27. Ciulwik Lena
28. Ciulwik Zoja
29. Lempart Mikołaj
30. Zaniewski Filip
31. Gabrel Adam
32. Bartłomiej Karpacz
33. Wróblewski Alexander
34. Biernacki Ryszard
35. Ponurko Bartosz