korona-banner

Letnia Szkoła Karate Kyokushin JASTRZĘBIA GÓRA – 18.07 – 28.07 / 2021

Białostocki Klub Karate Kyokushin ‘KANKU” zaprasza na Letnią Szkołę Karate Kyokushin – JASTRZĘBIA GÓRA – 18.07-28.07 / 2021

Jastrzębia Góra to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok Jastrzębiej Góry, będącej najdalej na północ wysuniętą częścią Polski, przyciąga co roku tysiące turystów. W Jastrzębiej Górze wart uwagi jest wyjątkowo malowniczy, wysoki klif. Jastrzębia Góra stanowi doskonałą bazę wypadową do pobliskich miejscowości takich jak: Rozewie, Władysławowo i Karwia oraz na Hel i do Trójmiasta.

Ramowy plan obozu:

WYJAZD Niedziele 18.07.2021

Autokar lub pociąg

  • Niedziela 18.07 – Przyjazd, zakwaterowanie, zebranie organizacyjne, podział na grupy – 1 TRENING WIECZORNY
  • Poniedziałek 19.07 – PLAŻA – 2 TRENINGI – TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ – GRY I ZABAWY  – DYSKOTEKA
  • Wtorek 20.07 – PLAŻA – 2 TRENINGI – GRA W KOMETKĘ – KINOTEKA-KARATEKA
  • Środa 21.07 – WYCIECZKA DO JASTRZĘBIEJ GÓRY
  • Czwartek 22.07 – PLAŻA – 2 TRENINGI – TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – GRY I ZABAWY
  • Piatek 23.07 – PLAŻA – 2 TRENINGI – KINOTEKA-KARATEKA – TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ – DYSKOTEKA
  • Sobota 24.07 – PLAŻA – 2 TRENINGI – GRY I ZABAWY, TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ.
  • Niedziela 25.07 -PLAŻA – 2 TRENINGI, WYJŚCIE DO MAIASTA
  • Poniedziałek 26.07 – PLAŻA – 2 TRENINGI – KINOTEKA-KARATEKA – GRY I ZABAWY
  • Wtorek 27.07 – PLAŻA – TURNIEJ KATA I KUMITE – EGZAMIN NA KYU – OGNISKO I SAYONARA
  • Środa 28.07 –  Śniadanie, wykwaterowanie i powrót do Białegostoku.

Plan posiłków:

  • Śniadanie – 8.00
  • Obiad – 13.00
  • Podwieczorek – 16.00
  • Kolacja – 18.00

POWRÓT – Środa  28.07.2021

Autokar lub pociąg

Bałtycki Relaks to ośrodek kolonijno- wczasowy położony w Jastrzębiej Górze – malowniczej miejscowości, najbardziej wysuniętej na północ Polski, słynącej z klifowego wybrzeża, czystych plaż oraz przepięknych zachodów słońca.

Nasz ośrodek ze względu na swoją wielkość oraz doskonałą lokalizację jest idealnym miejscem do wypoczynku i rekreacji, zarówno dla gości indywidualnych, rodzin z dziećmi jak i wszelkiego rodzaju grup zorganizowanych.

W ośrodku funkcjonuje własna, nowoczesna kuchnia wraz z przestronną jadalnią serwującą całodzienne wyżywienie.

Więcej informacji na temat ośrodka na: http://morzerelaks.pl

Dokumentu obozowe do pobrania, wypełnienia i dostarczenia będą dostępne po 1 czerwca 2021r.

KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ PROSZĘ WYDRUKOWAĆ W ORIENTACJI POZIOMEJ.

 

 

download

Całkowita cena obozu wynosi – 1390 zł (Transport autokar / pociąg + koszulka GRATIS!!!)

Tylko wpłata zaliczki gwarantuje rezerwację miejsca. Ilość miejsc jest ograniczona do 100 osób

1 zaliczka 400 zł płatna do 01/04/2021

2 zaliczka 400 zł płatna do 01/05/2021

3 zaliczka 590 zł płatna do 01/06/2021

Płatności za obóz można dokonywać przelewem na konto klubu lub  gotówką w biurze klubu ul. Św. Jerzego 22 Białystok

W biurze klubu jest możliwość otrzymania faktury za obóz.

Konto Klubu:  03 1140 2004 0000 3902 7921 2137

 

 

Zapisz

Gratisowa koszulka i czapeczka obozowa.

Lista zgłoszeń:

Lp.Nazwisko i imię
1. Cymmerman Dariusz
2. Cymmerman Magdalena
3. Cymmerman Bruno
4. Makarewicz Zuzanna
5. Makarewicz Katarzyna
6. Dunaj Weronika
7. Zagroba Monika
8. Kuprewicz Krzysztof
9. Kuprewicz Karina
10. Kuprewicz Martyna
11. Kuprewicz Małgorzata
12. Czołpiński Andrzej
13. Latosińska Katarzyna
14. Latosiński Radosław
15. Murzyn Maciej
16. Wiśniewska Zuzanna
17. Zajko Aleksandra
18. Zajko Dawid
19. Koc Natalia
20. Dojnieko Bartosz
21. Kupliński Patryk
22. Markowski Nikodem
23. Hołownia Anna
24. Hryszko Ada
25. Pawilcz Rozalia
26. Pawilcz Iwo
27. Reszuta Michał
28. Owczarzak Michał
29. Chomański Szymon
30. Chmielewska Weronika
31. Chmielewski Jakub
32. Chałaczkiewicz Izabela
33. Sienkiewicz Sebastian
34. Kazberuk Julita
35. Ponurko Aleksandra
36. Ponurko Bartosz
37. Kijek Szymon
38. Kijek Radosław
39. Olędzki Bartosz
40. Szabat Jagoda
41. Szabat Kazimierz
42. Karczewski Jakub
43. Gołub Grzegorz
44. Karolczuk Ksenia
45. Karolczuk Kinga
46. Burak Bartosz
47. Karczewski Maksymilian
48. Leokadia Ela Guyum
49. Jedziniak Kuba
50. Stalończyk Szymon
51. Bakoś Kacper
52. Czołpiński Andrzej
53. Iwańczuk Adam
54. Otto Franciszek
55. Dziekoński Adam
56. Domin Natalia
57. Gabrel Adam
58. Mariankowska Anna
59. Malesha Lola
60. Grzybko Mateusz
61. Horodeński Antoni
62. Klimiuk Aleksandra
63. Klimiuk Lidia
64. Podwysocki Adam
65. Giziewska Gabriela
66. Podwysocki Bartosz
67. Gotowicka Alicja
68. Koc Wiktoria
69. Onichimiuk Dominika
70. Kubiak Weronika
71. Aleksiejczyk Kacper
72. Tarasiuk Paula
73. Szysz Michalina
74. Mikalaichyk Kiryl
75. Tarasiuk Amelia
76. Guziejko Magdalena
77. Puczko Michał
78. Puczko Irena
79. Sarosiek Urszula
80. Kwasiborski Hubert
81. Wysocki Dionizy
82. Adakimowicz Dominika
83. Adakimowicz Katarzyna
84. Gołębiewska Julia